arnavutköy cihazlı su tesisatçısı

Arnavutköy cihazlı su tesisatçısı ile sağlıksız ve suyu artık tutma özelliğini kaybetmeye yakın olan tesisatlardaki kaçakları onarmamızı ister misiniz? Aklınıza ilk başta komple tesisatların yenilenmesi şeklinde bir şey kesinlikle gelmesin. Son nesil cihazlar ile hiçbir duvarı kırmadan metal yada plastik döşenmiş boru olsun kaçakları hemen bulabiliyoruz.

Su kaçağı tespiti

Arnavutköy cihazlı tesisatçı birinci sınıf hizmet sunmaya devam etmektedir. Eğer bir tesisatta kaçak varsa o bölgelerde duvar ve parke kabarması, suyun yavaş ve damlayacak şekilde akması, havanın nemli olması, rutubetin oluşması gibi oluşumlar meydana gelir. Fakat bunlardan hiç biri kaçak yerinde %100 doğruluk payına sahip değildir. Yurtdışından getirtilen termal cihaz ve detektörü birlikte kullanmamız ile uzun süredir tespitte başarıyı yakalamaya devam ediyoruz.  Arnavutköy cihazlı su tesisatçısı olarak asla işimizi şansa bırakmıyoruz ve bilimsel veriler ile hareket ediyoruz. Kaçak varsa 4 yöne herhangi bir şekilde su bulduğu noktalardan ilerleyecek. Evinizdeki hol kısmını düşünün birkaç yerde suyun damladığını görüyorsanız buralarda tadilat olacağı anlamı kesinlikle çıkmaması gerekir. Tam aksine o bölgeler inceleme alanı ve cihaz ile su damlacıkları hangi borudan geldiğini anlayabiliyoruz. Arnavutköy su kaçağı tespiti için bizi arayın anında suyun kaçak yaptığı noktayı bulup onarım yapalım.

Arnavutköy cihazlı su tesisatçısı olarak tespit işlemlerinde hızlı ve doğru karar vermek bizim işimiz. Saniyede 1 damla yada daha yavaş su akışı bile olan boruları tespit ederiz ve fayansa denk geliyorsa işaretleyip orayı kırarız. Eğer duvarda oluşmuşsa o kısmı deleriz ve sağlam olan duvar ve fayanslarla asla işimiz yok, boru tamiratı bu süreçte hızlıca gerçekleşir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55