arnavutköy imrahor tesisatçı

Arnavutköy İmrahor tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Evdeki, iş yerlerindeki ve diğer konutlardaki tüm su tesisatını cihazlar ile taramaktayız. Örneğin, mutfak duvarından devamlı su akıyor, su sızıntısı var ise su kaçağı tespiti cihazını mutfaktaki su tesisatından taramaya başlatırız. Cihaz ile o su kaybındaki değeri görürüz. Surunun hangi katta olduğunu buluruz. Ses dedektörleri sonra taramaya geçmemizi sağlar ve beton içinden gelen su seslerini dinleyen cihaz da diyebiliriz. Hasar oluşturulmaz ve probleme yönelik onarımlar yapılır.

İmrahor Kameralı Tesisatçı Telefonları

İmrahor tesisatçı petek ısıtmıyor ne yapmalıyım sorusuna petek temizliği ile yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Kalorifer tesisatının içi tıkanmış ise ne yapılması gerekir? Petekler neden ısınmaz sorunun aslında cevabı budur. Kanal kirliliği sıcak suyu geçirmez. Sert olduğundan havası alınırken dışarıya hızlıca tahliye etmekte, peteğe temiz su aktarımı yapmaktayız. Daha buraya yazamadığımız pek çok bakım hizmetlerinden sonra hızlı ısınan petekler ve daha sıcak petekli evleri elde etmek için doğru firmayı tercih ettiğinizi hizmet sonrasında sizlerde anlayacaksınız.

Arnavutköy İmrahor tesisatçı kameralar ile tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Seçilecek cihaz için teşhis konulması kısa sürer. Pimaş içi ve atık kanalı içerisine bakılır. Kirli bölgeler belirlenir. Atık türlerine göre robot cihazdaki uca takılan aparatlar ayarlanır ve otuz metre kanalın içine yerleşim yapmaktayız. Lavabo giderini kırmadan açma işlemlerini destekliyoruz ve pimaş içindeki irili, ufaklı sayısız maddeler için ekiplerimiz kanal kirliliğini yok edecek teknolojiye sahiptir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55