Arnavutköy Yeniköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy Yeniköy su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve ilaçla petek temizliği servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Arnavutköy semtine hizmet vermekteyiz.

Yeniköy Kameralı Su Tesisatçısı

Arnavutköy Yeniköy su tesisatçısı robot makinelerle pis su borularını açan servistir. Gider tıkanıklığı açma atık ve birikmiş su dolu kanalları ilerletmenin, temizlemenin en iyi yolu baskı oluşturmaktır. Robotla tıkanıklık açma bunu orantılı yapabilecek hatta öncesinde kamerayla görüntü sağlayacak sistemlerimiz mevcut olup, iletimde çelik yay sistemleri kullanarak akıllı robota takılı olmasını sağlar ve gerekirse su basma cihazları ile tıkanıklık açma işlemlerini bir arada yürüterek kaliteli sonuçlar üretiriz. Arnavutköy Yeniköy su tesisatçısı petek borularının içinde biriken çamur, kireç, pas, pislikleri sökmeden temizleyen petek temizliği servisidir. Petek temizlik, temizleme makineleri birden fazladır ve hepsi aynı etkiyi vermeyebilir. Petek modeli, kirlilik durumları, tesisat genişliği ve hatta eklenecek solüsyon miktarı bile önem arz etmekte olup, temizlenme sonrasında peteğin içini koruyan temizlik suları, havasının alınması, ayrıca bir sorun varsa mutlaka bulunması gibi adımlar ile komple çözümleri sizlere sunuyoruz. Radyatör temizliği gerekli mi, neden yaptırmalıyım? Kombi bakımı kireç, tortu arttığı sürece metalde içten aşınma ve korozyon olur, soğuma oldukça fazlalaşır. Petek temizleme fiyatları tesisat güvenliği için takılacak iki hortum ve basınçlı suyun yıkama sıvıları ile gönderilmesi sonucunda işlemlerin pek ala 1-2 saatte yapılarak neredeyse iki sene bu işleme gerek kalmadan, doğal gaz masraflarınızı daha azaltıcı avantajları olan bu sistemleri önermekteyiz.

Arnavutköy Yeniköy su tesisatçısı betonu yıkmadan su sızıntısı arayan servistir. Kamerayla su sızıntılarını bulan, arayan su kaçağını bulan firmalar olarak bu alan iki sistem kullanırız. Su kaçağı yer tespiti dış taraması dediğimiz, betonun içine döşenmiş kombi, kalorifer veya farklı ısı tesisatı kaçaklarını termal kamerayla bulunması işlemlerinin yapılması sızıntı noktalarını bulabilirken, lağım giderinde, kanalında kırmadan su kaçağı tespiti için ise özel gider içi kameralar ile görüntüleri alarak sorunları çözmeye çalışırız. Bu türde cihazlar olmayan firmalar varsayımlarla hareket eder ve işçilik masrafları oldukça fazla olabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, servis kaydı açabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55