Anadolu Mahallesi Su Tesisatçısı

Anadolu Mahallesi su tesisatçısı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi verilmektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Arnavutköy semtine hizmet vermekteyiz.

Anadolu Mahallesi Su Tesisat Ustaları

Anadolu Mahallesi su tesisatçısı uzmanları ile “kombi su akıtıyor”, “kalorifer ısıtmıyor” gibi şikayetlerde su kaçağı tespiti yapılabilir. Kombideki su eksilmesini anlamak için termal cihaz ile sızan sıcak suyun yeri saptanabilir. Yani sızdıran su borusu bu görüntüleme cihazı ile bulunabilir. Kalorifer peteğinin soğuk kalması problemi için ise döşeme açısından sorun var mı ve iç kirliğin cihaz ile temizlenmesi gibi adımlar ile bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Anadolu Mahallesi su tesisatçısı 2016’ya özel kampanyalı tıkanıklık açma servis ücretleri ile sizlere en ideal çözümler sunuyor. Hangi sıhhi kanalın tıkandığı önemli değil, çünkü biz hepsi için birkaç farklı elektronik açıcı ile çözümler getiriyoruz. Pimaş kanalı eğer katı atıklar için kullanılıyorsa ki bunlara örnek apartman ana atık boruları, tuvalet veya büyük işletmeler için benzeri kanallar olabilir, bizler bu sistem içlerinden metrelerce açılması için cihaz başlıklarını göndeririz. Dağda bir tünel açmak için büyük çaplı bir cihaz gerekiyorsa, biz ise sizdeki boru çapına uygun ve plastiği zedelemeyecek türde açıcı başlıkları kullanırız ki 30 tane başlık ve her ne kadar zorlu olsa da en fazla 2-3 saatte çözüm getiriyoruz.

Anadolu Mahallesi su tesisatçısı hizmetlerinden petek temizliği çalışmasını alın ve kirli olan peteklerinizi hemen temizleyelim, %40’lara varan yakıt masraflarınızı azaltalım. Ayrıca bu çalışmanın ardından peteklerin ilk ısıtmasındaki farkı sizler de görebilirsiniz. Güçlü kimyasal çözücülerin peteklere gönderilmesinden sonra, çözünmesi için biraz vakit ayırmamız, basınçlı su ile kirliliğin alınması ve petek metalini içten koruyabilecek kimyasalların aktarımı gibi her şey dahil teknik servis çalışmaları sizleri bekliyor.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55