arnavutköy ilçesinde su kaçağı tespiti

Arnavutköy ilçesinde su kaçağı tespiti yapan robot makineli su tesisatçısı su kaçağını noktasal olarak tespit edip tamir işlerinide garantili olarak yapmaktadır. Çözüm Tesisat Arnavutköy ilçesinde aynı gün içinde servis vermektedir.

Sadece temiz suya değil pimaş atık su kontrolleri kamera sistemleri ile yapılır . Her firmada olmayan termal kamera ile kombi su kaçaklarını kontrol etmektedir. Arnavutköy su kaçağı tespiti servisi 1 yıl garantili onarım yapmaktadır.

Arnavutköy su tesisat servisi

Arnavutköy ilçesinde su kaçağı tespiti kırılan pimaş borularını onarmak ve lağım borusu döşeme hizmetleri için su kaçağı bulan firmalar İstanbul’dadır. Atıklardan daha ziyade koku yayılımına neden olabilir ve özellikle alt kata su sızması varsa bu atık su kaçağı tamiri vakit kaybetmeksizin yapılması gerekir. Bizler kamera kullanımları ile kanal yapısı içinde ilerleriz. Cihaz sıkışan atıkları da bulmakla birlikte onların temizlenmesini de sağlayabilir. Kırılmış tuvalet borularını hasarsız bulur ve ekip arkadaşlarımız onarım safhasına geçecektir.

Arnavutköy ilçesinde su kaçağı bulma duvarın ıslaklığının geçmesi için duvarın içine suyu akıtan boruyu bulunmasını önermektedir. Betonun kırılmasını veya tadilatı sonraki süreçte değerlendiririz. Şu anda önemli olan oraya ve civarına yerleştireceğimiz ses detektörü ile su kaçıran borunun hemen üstündeki beton parçasını bulmaktır. Yüksek doğruluk oranları ile ses detektörü denenmesi sırasında su kaçağı bulan tesisatçı çok hızlı ve kaliteli olarak bu sızıntıları bulabilmektedir. Avcunuzun içi kadar alan kırılır ve boru ile görsel temas alındıktan sonra su kaçağı yer tespiti işlemi biter ve orada onarıcı süreçleri başlatırız.

Arnavutköy ilçesinde su kaçağı bulan tesisatçı su sızıntıları yapan tesisatta yapıştırıcı ilaç kullanabilir. Şebeke suyuna zararı olmamakla birlikte içi su dolu olan borularda test pompası takılması ile orada ölçüm yaparız. Sabitleme olması veya olmaması belirti için genelde yeterlidir. Sağlam veya hasarlı olan boruları bu sistem ile bulup bahsettiğimiz ilaç eklenerek şebekedeki su kaybını hasarsız durdurabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55