arnavutköy cihaz ile su kaçağı tespiti

İstanbul arnavutköy cihaz ile su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi 99 TL su kaçağı bulma fiyatı ile aynı gün servis vermektedir. Arnavutköy su tesisatçısı olarak tüm mahallelere fiyat farkı gözetmeksizin evlere servis vermekteyiz.

Arnavutköyde Su Kaçağı Nasıl Bulunuyor

Akustik dinleme cihazları , gider içi görüntüleme kamera sistemleri ve termal görüntü alma makineleri ile arnavutköy su kaçağı tespiti işlemlerini yapıyoruz.

Arnavutköy cihaz ile su kaçağı tespiti su kaçağının nedenini cihazla bulan tamir eden servistir. Arnavutköy cihazla su kaçağı bulan firmalar olarak eski değil, yeni yöntemleri kullanıyoruz. Tadilat şıkları bizde oldukça az hatta bazı sızıntı türlerini onarım sıvıları ile tamir etmemizden dolayı tadilat bile bazı zamanlar yapılmamaktadır. Peki, su kaçağı bulma servisi nasıl çalışır ?

Arnavutköy cihaz ile su kaçağı bulma üst kattan damlayan su sızıntısı bulan servistir. Üst kattaki daireden akan suların kaynağı ıslanma olan bölgeye gelerek koku yayıyor mu, sararma belirtileri, sıcaklık durumu, temiz olup olmamasına bakılarak başlanır. Üst kata çıkılır ve bir taraftan basınç ölçer makine kullanılarak tesisatın içerisindeki su kaybının bu cihaz ile kontrol edilmesine geçilir. Tadilat oluşturmadan yapılan bu araştırma sonucunda şebeke borularında su sızıntısı bulma robotu olan bu makine ile kayıp varsa mutlaka ekrana yansır. Bazı durumlarda tesisata eklenecek onarıcı kimyasal ile tamirat yapılabilir. Bu elbette şebeke su borusunda kaçak şikayetlerinde yapılacak işlemdir. Aynı tip boruda tazyikli su çıkışı olsa bile yine kimyasal ile onarılabilir. Bazen ise dedektör ile gürültülerin kaynağını takip ederek tam yerini bulur ve o noktaya ulaşarak kesin netice alırız.

Arnavutköy cihaz ile su kaçağı tespiti yerden ısıtma sistemlerinde bakım yapan servistir. Yerden ısıtmalı tesisat kaçaklarını basınç testi ile bulunması ve sızıntı noktasını kristalleşme, katılaşma formuna ulaşabilen onarım sıvısı ile hava çıkış noktasına gelmesi ile sızıntıları durdurabiliriz. Sık sık yerden ısıtma tesisatında su eksilmesi gibi durumlar varsa kontrol edilmesi için bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55