taşoluk tesisatçı

Taşoluk tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri vermektedir. Tıkalı pimaş açma için tıkanıklık açma robotu kullanmaktayız. Kanal açma ihtiyaçlarınız dahil, giderleri makine ile temizleme, lavabo pimaşını makineli ile yıkama gibi işlemlerde bizlere ulaşınız. Tıkalı giderlerde devamlı taşmalar olur. Pompa kullanırsınız ve pek fayda etmez. Biz analın derinlerine özel kameralar ile bakıyoruz. Atık ne ise onu görüyoruz. Yerlerini saptıyoruz ve oraya ince işçilik için robot cihaza takılan küçük aparatları gönderiyoruz. Kıvrımlı yay ile derinlere geçer ve atığın ortasını delebiliriz. O kısma genişçe giderdeki durgunluğu yok edecek daha geniş aparat ile temizleyebiliriz. Direkt kıvrımlı yay ile yoğun ve kalabalık atık birikintisi için çırpma, atık delme işlemini pimaş içinden yapabiliriz.

Taşoluk Tesisatçı Telefonları

Arnavutköy Taşoluk tesisatçı peteklerin yarısını ısınmıyor ise petek temizliği hizmetlerimize danışmanızı önermekteyiz. Peteklerin içi nasıl yıkanır? Kalorifer içindeki suyu çekecek özel cihazlar vardır. Bu çekim sırasında eviniz kirlenmez. Kirli sular makine içindeki filtreden geçer. Sonra da kanalizasyona gönderilir. Bazı ilaçlar ekleyerek petekleri güçlü kimyasallar ile daha temiz hale getirebiliriz. Petek paneli, demir döküm, alüminyum ve daha niceleri için tek tek veya tesisatın yarısı, tamamı gibi işlemler ile tek bir noktadan sistemi de temizleyebiliriz. Kalorifer ısıtma masraflarını düşürmek için mutlaka bu hizmeti önermekteyiz.

Taşoluk tesisatçı özel tasarlanmış ses takip cihazları ile günler, haftalar değil saatler içerisinde su kaçağı tespiti ve onarım imkanını sizlere sunuyoruz. Ses dinleme aygıtları hiçbir noktayı kırmadan kulaklığa ses dalgalarının gelmesini sağlar. Mutfaktan, banyodan, tuvaletten devamlı su sesi geliyor ve ıslaklık gibi konularda bu cihaz ile duvardan akan sızıntılar, nemlenme dahil hatasız yerlerini bulmamızı sağlar. Bilgisayar destekli sistemleri ve test pompası tekniği ile evin dışına akan sular gibi konularda tesisat kaçaklarının sorun boyutunu da görerek direkt çözümlere gitmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55