Taşoluk Su Tesisatçısı

Taşoluk su tesisatçısı Arnavutköyde hizmetleri ;  kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve tesisatçı servisi için bizi arayabilirsiniz. Arnavutköy su tesisatçısı aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Arnavutköy Taşoluk Tesisat

Taşoluk tesisat ile apartmanların çatı katlarına ilişkin su kaçağı şikayetlerinize net cevaplar almaya ne dersiniz? Bazen teras katlarında özellikle yağmurlu ve karlı havaların yoğun şekilde geçmesi ile birlikte oradaki suyun terastan aşağıya doğru geçmesi ile tavan boyaların akması bir olur. Terastaki pek çok kısımda kabarma görülmesiyle birlikte aslında sorun bazen gider hatlarından da kaynaklanabilir. Olası ihtimalleri hemen konuşalım. Taşoluk su tesisatçısı ekibimizce apartmanların çatı katlarında oldukça güzel manzaralı şekilde durabilen alanların nasıl daha sorunsuz hale getirilebileceğini sizlerle paylaşalım. Teras katlarında izolasyon çalışmalarının yapılmasından yanayız ve bu ilgili dış etkenlerden oluşacak kaçakları minimuma indirecektir. Arıza tespit bu katta yapılmalıdır ve ortaya çıkacak cihaz verileri olmadan tam olarak bir izolasyon kararı almak yanlışta olabilir. Bazen o bölgelerdeki gider borularında sızıntı çatıda akıntı yapabilir. Eğer ki gider boruları veya temiz su hatlarındaki sızıntılar olsun hepsini bulabilecek cihazlar bizde mevcuttur. Örneğin bunu anlamak için ıslaklık olan kısımda termal kamera ile sıcaklık durumuna bakar ve kokusunu inceleriz. Temiz su kaçağı ise orada nereden hatlar geçiyor yine cihazlarımız ile yerini saptarız. Son olarak ise sızıntı olan boru hatlarında bar basıncı analizi ile tam tanımlama ve yer tespitinden sonraki işlemler daha kolay bir hal alacaktır.

Taşoluk su tesisatçısı sizlere her zaman kesin tespit ve sonuçların net şekilde ortaya konabileceği bir yol haritası sunmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55